Opis
Szukasz idealnego dodatku, który doda uroku Twojemu wnętrzu i zapewni komfortowy odpoczynek? Poduszka półpuchowa 40×40 różowa to doskonały wybór. Wykonana z naturalnych materiałów, zapewni Ci przyjemne otulenie i wsparcie podczas relaksu. Jej delikatny różowy kolor wniesie subtelny akcent do każdego pomieszczenia.
Ta urocza poduszka to połączenie wysokiej jakości wykonania i naturalnych materiałów. Wypełniona naturalnym wsadem i uszyta ze 100% bawełny Inlet AMW, gwarantuje komfort i bezpieczeństwo dla Twojej skóry. Niezależnie od tego, czy użyjesz jej jako dekoracji, czy jako wsparcia podczas czytania, poduszka półpuchowa 40×40 różowa z pewnością spełni Twoje oczekiwania.
Główne korzyści produktu
🔶 Naturalny komfort: Wypełnienie z naturalnego wsadu zapewnia miękkość i odpowiednią cyrkulację powietrza, co przekłada się na komfortowy odpoczynek.
🔶 Delikatna dla skóry: 100% bawełna Inlet AMW jest przyjemna w dotyku i bezpieczna dla osób z wrażliwą skórą.
🔶 Uniwersalny rozmiar: Wymiary 40×40 cm sprawiają, że poduszka idealnie pasuje do różnych aranżacji wnętrz, zarówno na sofie, fotelu, jak i łóżku.
🔶 Subtelny akcent kolorystyczny: Różowy kolor dodaje wnętrzu ciepła i przytulności, tworząc relaksującą atmosferę.
🔶 Lekka i poręczna: Waga 0,3 kg sprawia, że poduszka jest łatwa do przenoszenia i układania w dowolnym miejscu.
Szczegółowy opis produktu
Poduszka półpuchowa 40×40 różowa to idealne połączenie funkcjonalności i estetyki. Wykonana z dbałością o każdy detal, stanowi doskonałe uzupełnienie wystroju Twojego domu. Jej naturalne wypełnienie zapewnia optymalne wsparcie dla głowy i szyi, a delikatna bawełniana poszewka gwarantuje przyjemny dotyk i komfortowy sen.
Wypełnienie poduszki, składające się z naturalnego wsadu, charakteryzuje się doskonałą sprężystością i oddychalnością. Dzięki temu poduszka zachowuje swój kształt przez długi czas, zapewniając odpowiednie podparcie podczas odpoczynku. Bawełna Inlet AMW, z której wykonana jest poszewka, jest materiałem naturalnym, przewiewnym i przyjaznym dla skóry. Jest to szczególnie ważne dla osób cierpiących na alergie i podrażnienia.
Różowy kolor poduszki dodaje wnętrzu subtelnej elegancji i wprowadza do niego odrobinę romantyzmu. Doskonale komponuje się z różnymi stylami aranżacji, od klasycznego po nowoczesny. Możesz ją wykorzystać jako element dekoracyjny na sofie, fotelu, łóżku, a także jako wygodne podparcie podczas czytania książki lub oglądania telewizji.
Poduszka półpuchowa 40×40 różowa to inwestycja w komfort i zdrowy sen. Jej naturalne materiały i staranne wykonanie gwarantują długotrwałe użytkowanie i satysfakcję. Dodaj odrobinę luksusu do swojego życia i ciesz się chwilami relaksu w otoczeniu pięknych i funkcjonalnych przedmiotów.
Faq – Najczęściej zadawane pytania
Czy poduszkę można prać w pralce? Zalecamy pranie ręczne lub delikatne pranie w pralce w temperaturze do 30°C, aby zachować właściwości naturalnego wypełnienia.
Czy poduszka jest odpowiednia dla alergików? Tak, poduszka wykonana jest z naturalnych materiałów i bawełny Inlet AMW, które są przyjazne dla alergików. Niemniej jednak, zawsze warto skonsultować się z lekarzem w przypadku silnych alergii.
Z jakich materiałów wykonana jest poduszka? Poduszka wykonana jest ze 100% bawełny Inlet AMW i wypełniona naturalnym wsadem.
Czy poduszka jest miękka? Tak, poduszka jest miękka i zapewnia komfortowe wsparcie dzięki naturalnemu wypełnieniu.
Informacje o dostawie i zwrotach
Zapewniamy szybką i bezpieczną dostawę. Jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz zadowolony z zakupu, masz możliwość dokonania zwrotu w ciągu 14 dni od daty otrzymania produktu.






